Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Submit
ku: بنێرە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە
