Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Back
lt: Atgal

en: Custom
lt: Savitas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Other
lt: Kiti

en: City
lt: Miestas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: About
lt: Apie
