Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
