Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: Back
nn: Attende

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Other
nn: Andre

en: City
nn: By
