Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Submit
oc: Sometre

en: Back
oc: Precedent

en: Custom
oc: Personalizat

en: Address
oc: Adreça

en: Other
oc: Autre

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila

en: Gender
oc: Sèxe

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: Birthday
oc: Data de naissença

en: About
oc: A prepaus
