Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Next
ps: بل

en: Submit
ps: ولیګه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Other
ps: نور

en: Birthday
ps: کليزه

en: About
ps: په اړه
