Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Submit
sk: Odoslať

en: Back
sk: Späť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Other
sk: Ostatné

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: About
sk: Informácie o
