Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Submit
sv: Skicka

en: Back
sv: Tillbaka

en: Custom
sv: Anpassad

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Other
sv: Övriga

en: City
sv: Stad

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Gender
sv: Kön

en: Male
sv: Man

en: Female
sv: Kvinna

en: Birthday
sv: Födelsedag

en: About
sv: Om

en: Date of birth
sv: Födelsedatum

en: Enter your last name.
sv: Ange ditt efternamn.
