Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Back
te: వెనక్కి

en: Address
te: చిరునామా

en: Other
te: ఇతర

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం

en: About
te: గురించి
