Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Back
th: กลับ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Other
th: อื่นๆ

en: City
th: จังหวัด

en: About
th: เกี่ยวกับ
