Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Submit
ug: يوللاش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Address
ug: ئادرېس

en: Other
ug: باشقا

en: About
ug: ھەققىدە
