Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Submit
uk: Надіслати

en: Back
uk: Назад

en: Custom
uk: Власний

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: Other
uk: Інше

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Gender
uk: Стать

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: Birthday
uk: Дата народження

en: Return
uk: Повернення

en: About
uk: Про модуль

en: Date of birth
uk: Дата народження
