Multistep Form Showcase (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Back
vi: Trở lại

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Other
vi: Khác

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Gender
vi: Giới tính

en: Male
vi: Nam

en: Female
vi: Nữ

en: Birthday
vi: Ngày sinh

en: Return
vi: Trở về

en: About
vi: Giới thiệu
