MultiValueField (2.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Field
ar: الحقل

en: ID
ar: المعرف ID

en: General
ar: عام

en: Index
ar: الفهرس

en: Display type
ar: نوع العرض

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
ar: يخزن هذا الحقل المعرف (ID) لملف الصورة على شكل عدد صحيح.

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Entity display
ar: عرض الكيان
