MultiValueField (2.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་པར་རིས་ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས་ཤིག་ཧྲིལ་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་པར་ཉར་ཚགས་བྱས་ཡོད།
