MultiValueField (2.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Field
cs: Pole

en: General
cs: Obecné

en: Index
cs: Rejstřík

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
cs: Toto pole ukládá ID obrázku jako číslo.

en: Entity display
cs: Zobrazení entity
