MultiValueField (2.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Field
it: Campo

en: General
it: Generale

en: Index
it: Indice

en: Field Type
it: Tipo di campo

en: Display type
it: Tipo di display

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
it: Questo campo memorizza l'ID di un file immagine come valore intero.

en: Entity display
it: Visualizzazione entità
