MultiValueField (8.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Field
eo: Kampo

en: ID
eo: Identigilo

en: Index
eo: Indekso

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Entity display
eo: Vidigo de ento
