MultiValueField (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Field
eu: Eremua

en: ID
eu: IDa

en: General
eu: Orokorra

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Display type
eu: Bistaratu mota
