MultiValueField (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Field
fi: Kenttä

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Index
fi: Indeksi

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
fi: Kenttä tallentaa kuvan ID:n kokonaislukuna tietokantaan.

en: Entity display
fi: Entiteettinäkymä
