MultiValueField (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Field
hu: Mező

en: ID
hu: Azonosító

en: General
hu: Általános

en: Field Type
hu: Mezőtípus

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Number of fields
hu: Mezők száma

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
hu: Ez a mező egy kép azonosítóját egész számként tárolja.

en: Entity display
hu: Entitás megjelenítése
