MultiValueField (8.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Field
vi: Trường

en: ID
vi: Mã

en: General
vi: Tổng quát

en: Index
vi: Chỉ mục

en: Display type
vi: Kiểu trình bày

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
vi: Trường này lưu trữ ID của một tập tin ảnh dưới dạng một số nguyên.
