MultiValueField (8.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Field
ca: Camp

en: Index
ca: Índex

en: Field Type
ca: Tipus de camp

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
ca: El camp emmagatzema l'ID d'una imatge com un valor enter.

en: Entity display
ca: Presentació de l'entitat
