MultiValueField (8.x-1.0-rc3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Field
el: Πεδίο

en: General
el: Γενικά

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
el: Αυτό το πεδίο αποθηκεύει στη βάση δεδομένων το ID ενός αρχείου εικόνας ως έναν ακέραιο αριθμό.

en: Entity display
el: Παρουσίαση οντότητας
