MultiValueField (8.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Field
et: Väli

en: General
et: Üldine

en: Index
et: Indeks

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
et: See väli salvestab pildi faili ID täisarvulise väärtusena.

en: Entity display
et: Olemi kuva
