Multiversion (8.x-1.0-alpha10) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Uninstall
ne: हटाउनु

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
