Multiversion (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Created
be: Створана

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Revisions
be: Версіі

en: @type: added %info.
be: @type: дадаў %info.

en: @type: updated %info.
be: @type: абнавіў %info.
