Multiversion (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Created
da: Oprettet

en: Revision ID
da: Versions-ID

en: Revisions
da: Versioner

en: Workspace
da: Arbejdsområde

en: @type: added %info.
da: @type: tilføjede %info.

en: @type: updated %info.
da: @type: opdaterede %info.

en: The revision ID.
da: Versions-ID.

en: Current workspace
da: Aktuelt workspace

en: Workspace switcher
da: Skift workspace

en: Add workspace
da: Tilføj workspace

en: Workspaces
da: Arbejdsområder

en: Create and manage workspaces.
da: Opret og håndtér workspaces.

en: Administer workspaces
da: Administrér workspaces

en: Edit workspace %label
da: Redigér workspace %label

en: Workspace %info has been created.
da: Workspace %info oprettet.

en: Workspace %info has been updated.
da: Workspace %info opdateret.

en: The workspace could not be saved.
da: Workspace kunne ikke gemmes.

en: The workspace ID.
da: Workspace IDet.
