Multiversion (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Revisions
nl: Revisies

en: Workspace
nl: Werkruimte

en: @type: added %info.
nl: @type: %info toegevoegd.

en: @type: updated %info.
nl: @type: %info bijgewerkt.

en: The revision ID.
nl: Revisie-ID.

en: Current workspace
nl: Actieve werkruimte

en: Workspace switcher
nl: Werkruimtekiezer

en: Add workspace
nl: Werkruimte toevoegen

en: Workspaces
nl: Werkruimtes

en: Create and manage workspaces.
nl: Werkruimten aanmaken en beheren

en: Administer workspaces
nl: Werkruimten beheren

en: Edit workspace %label
nl: Werkruimte %label bewerken

en: Workspace ID
nl: Werkruimte-ID

en: Workspace %info has been created.
nl: Werkruimte %info is aangemaakt.

en: Workspace %info has been updated.
nl: Werkruimte %info is bijgewerkt.

en: The workspace could not be saved.
nl: De werkruimte kon niet worden opgeslagen.

en: The workspace ID.
nl: Het ID van de werkruimte.
