Multiversion (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Created
ca: Creat

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Workspace
ca: Espai de treball

en: @type: added %info.
ca: @type: afegeix %info.

en: @type: updated %info.
ca: @type: %info ha estat actualitzat.

en: The revision ID.
ca: L'ID de la revisió.

en: Current workspace
ca: Espai de treball actual

en: Add workspace
ca: Afegeix un espai de treball

en: Workspaces
ca: Espais de treball

en: Create and manage workspaces.
ca: Configureu i gestioneu els espais de treball.

en: Administer workspaces
ca: Administra els espais de treball

en: Edit workspace %label
ca: Edita l'espai de treball %label

en: Workspace ID
ca: Identificador de l'espai de treball

en: Workspace %info has been created.
ca: S'ha creat l'espai de treball %info.

en: Workspace %info has been updated.
ca: S'ha actualitat l'espai de treball %info.

en: The workspace could not be saved.
ca: No s'ha pogut desar l'espai de treball.

en: The workspace ID.
ca: L'identificador de l'espai de treball.
