Multiversion (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Revisions
cs: Revize

en: @type: added %info.
cs: @type: přidáno %info.

en: @type: updated %info.
cs: @type: aktulizováno %info.

en: The revision ID.
cs: ID revize.
