Multiversion (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Created
hu: Létrehozva

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Revisions
hu: Változatok

en: Workspace
hu: Munkaterület

en: @type: added %info.
hu: @type: %info hozzáadva.

en: @type: updated %info.
hu: @type: %info frissítve.

en: The revision ID.
hu: A változat azonosítója.

en: Current workspace
hu: Jelenlegi munkaterület

en: Workspace switcher
hu: Munkaterület-váltó

en: Add workspace
hu: Munkaterület hozzáadása

en: Workspaces
hu: Munkaterületek

en: Create and manage workspaces.
hu: Munkaterületek létrehozása és kezelése.

en: Administer workspaces
hu: Munkaterületek adminisztrációja

en: Edit workspace %label
hu: %label munkaterület szerkesztése

en: Workspace ID
hu: Munkaterület azonosítója

en: Workspace %info has been created.
hu: %info munkaterület létrehozva.

en: Workspace %info has been updated.
hu: %info munkaterület frissítve.

en: The workspace could not be saved.
hu: A munkaterület mentése sikertelen.

en: The workspace ID.
hu: A munkaterület azonosítója.
