Multiversion (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Workspace
tr: Çalışma alanı

en: @type: added %info.
tr: @type: %info eklendi.

en: @type: updated %info.
tr: @type: %info güncellendi.

en: The revision ID.
tr: Sürüm kimliği

en: Current workspace
tr: Şu anki çalışma alanı

en: Workspace switcher
tr: Çalışma alanı değiştirici

en: Add workspace
tr: Çalışma alanı ekle

en: Workspaces
tr: Çalışma alanları

en: Create and manage workspaces.
tr: Çalışma alanları oluştur ve yönet.

en: Administer workspaces
tr: Çalışma alanlarını yönet

en: Edit workspace %label
tr: %label çalışma alanını düzenle

en: Workspace ID
tr: Çalışma alanı ID'si

en: Workspace %info has been created.
tr: %info çalışma alanı  oluşturuldu.

en: Workspace %info has been updated.
tr: %info çalışma alanı güncellendi.

en: The workspace could not be saved.
tr: Çalışma alanı kaydedilemedi.

en: The workspace ID.
tr: Çalışma alanı kimliği.
