Multiversion (8.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Label
ja: ラベル

en: Created
ja: 作成

en: Revision ID
ja: リビジョンID

en: Revisions
ja: リビジョン

en: Workspace
ja: ワークスペース

en: @type: added %info.
ja: @type:%infoが追加されました

en: @type: updated %info.
ja: @type: %infoが更新されました

en: The revision ID.
ja: リビジョンID。

en: Current workspace
ja: 現在のワークスペース

en: Workspace switcher
ja: ワークスペーススイッチャー

en: Add workspace
ja: ワークスペースの追加

en: Workspaces
ja: ワークスペース

en: Edit workspace %label
ja: ワークスペース %label を編集

en: Workspace ID
ja: ワークスペースID

en: Workspace %info has been created.
ja: ワークスペース %info を作成しました。

en: The workspace could not be saved.
ja: ワークスペースを保存できませんでした。

en: The workspace ID.
ja: ワークスペースのID。
