Multiversion (8.x-1.0-alpha5) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Label
el: Ετικέτα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: @type: added %info.
el: @type: προστέθηκε %info.

en: @type: updated %info.
el: @type: ενημερώθηκε %info.

en: The revision ID.
el: Το ID της αναθεώρησης.
