Multiversion (8.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Label
fi: Tunnus

en: Created
fi: Luotu

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Revisions
fi: Versiot

en: Status: @status
fi: Tila: status

en: @type: added %info.
fi: @type: lisätty %info.

en: @type: updated %info.
fi: @type: päivitetty %info.

en: The revision ID.
fi: Version ID.
