Multiversion (8.x-1.0-beta30) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Created
bg: Създадено

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
bg: Търсене за всяка от двете думи в големи букви <strong>OR</strong>. Например <strong>котки OR кучета</strong>.
