Multiversion (8.x-1.0-beta30) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Revert
hr: Vrati

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
hr: Unesite velikim slovima <strong>OR</strong> kako bi ste pretražili bilo koji od dva termina. Npr., <strong>mačke OR psi</strong>.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hr: Vaša pretraga je koristila previše AND/OR izrata. Samo prvih @count pojmova su uključeni u ovu pretragu.
