Multiversion (8.x-1.0-beta30) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
