Multiversion (8.x-1.0-beta31) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Created
et: Loodud

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Owner
et: Omanik

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Workspace
et: Tööruum

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
et: Kummagi sõne otsimiseks tuleb need lahutada sõnaga <strong>OR</strong> (või, tõstutundlik). Näiteks: <strong>kassid OR koerad</strong>.

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
et: Sinu otsing sisaldas liiga palju JA/VÕI operaatoreid. Ainult esimesed @count terminit lisati otsingusse.

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Current workspace
et: Aktiivne tööruum

en: Administer workspaces
et: Halda tööruume

en: Workspace ID
et: Tööruumi ID

en: Default revision
et: Vaikereadaktsioon

en: The workspace name.
et: Tööruumi nimi.

en: The workspace owner.
et: Tööruumi omanik

en: The time that the workspace was last edited.
et: Tööruumi viimati muutmise aeg.

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks

en: A boolean indicating the published state.
et: Tõeväärtus näitamaks avaldamise seisu.

en: Workspace name
et: Tööruumi nimi
