Multiversion (8.x-1.0-beta31) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Created
he: נוצר

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Owner
he: בעלים

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Workspace
he: מרחב עבודה

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
he: חפש את אחד משני המושגים בעזרת<strong>OR</strong> באותיות רישיות. לדוגמה, <strong>cats OR dogs</strong>.

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username

en: Default revision
he: גרסת ברירת המחדל
