Multiversion (8.x-1.0-beta31) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Created
kk: Құрылған

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
kk: Егер екі терминнің біреуін тапқыңыз келсе, онда терминдер арасына бас әріпті <strong>OR</strong> қойыңыз. Мысалы, <strong>иттер OR мысықтар</strong>.
