Multiversion (8.x-1.0-beta31) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى
