Multiversion (8.x-1.0-beta32) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Created
ast: Fechu

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Owner
ast: Dueñu

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
