Multiversion (8.x-1.0-beta32) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Owner
is: Eigandi

en: Revision
is: Útgáfa

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
is: Leitið að öður hvoru orðinu með hástöfunum <strong>EÐA</strong>. Til dæmis, <strong>hundar EÐA kettir</strong>.

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
