Multiversion (8.x-1.0-beta32) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Revision ID
vi: ID bản hiệu đính

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Revert
vi: Trở lại

en: Revisions for %title
vi: Các bản duyệt cho %title

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
vi: Sử dụng toán tử OR viết hóa để tìm kiếm một trong hai từ khóa. Ví dụ: <strong>desktop OR laptop</strong>
