Multiversion (8.x-1.0-beta33) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hy: Ձեր որոնումը օգտագործել է շատ և / կամ արտահայտություններ: Միայն առաջին @count պայմաններն են ընդգրկված այս որոնմանը:

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
hy[0]: Դուք պետք է ներառեք առնվազն մեկ հիմնաբառ բովանդակության մեջ համապատասխանելու համար, և կետադրական նշաններն անտեսվում են:
hy[1]: Բովանդակության մեջ համապատասխանելու համար պետք է ներառեք առնվազն մեկ հիմնաբառ: Հիմնաբառերը պետք է լինեն առնվազն @count նիշ, և կետադրական նշաններն անտեսվում են:
