Multiversion (8.x-1.0-beta33) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Created
uk: Створено

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Owner
uk: Власник

en: Revert
uk: Відновити

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: Revision
uk: Редакція

en: Changed
uk: Змінено

en: Workspace
uk: Робоча область

en: Do you really want to continue?
uk: Ви дійсно бажаете продовжити?

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
uk: Пошук для кожного із двох термінів з набраним у верхньому регістрі <strong>OR</strong>. Наприклад, <strong>кішки OR собаки</strong>.

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Current revision
uk: Поточна редакція

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
uk: У вашому пошуковому запиті надто багато виразів AND/OR (та/або). У пошук долучено лише перші @count термінів.

en: Revision translation affected
uk: Редакція, на яку вплинув переклад

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
uk: Вказує, що останнє редагування перекладу належить до поточної редакції.

en: @date by @username
uk: @date від @username

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
uk[0]: Необхідно додати принаймні одне ключове слово, що відповідає вмістові, пунктуація ігнорується.
uk[1]: Необхідно додати принаймні одне ключове слово, що відповідає вмістові. Ключові слова мають містити щонайменше @count символів, пунктуація ігнорується.
uk[2]: Необхідно додати принаймні одне ключове слово, що відповідає вмістові. Ключові слова мають містити щонайменше @count символів, пунктуація ігнорується.

en: @langname revisions for %title
uk: Редакції @langname для матеріалу %title

en: Current workspace
uk: Поточна робоча область

en: Administer workspaces
uk: Адміністрування робочих областей

en: Workspace ID
uk: ID робочої області

en: Default revision
uk: Базова редакція

en: The workspace name.
uk: Назва цієї робочої області.

en: The workspace owner.
uk: Власник робочої області.

en: The time that the workspace was last edited.
uk: Час останнього редагування робочої області.

en: Set as current revision
uk: Встановити як поточну редакцію

en: Enabled entity types
uk: Увімкнені типи сутностей

en: A boolean indicating the published state.
uk: Булева індикація стану публікації.

en: Workspace name
uk: Назва робочої області

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
uk: Прапор, що сигналізує про те, чи це була базова редакція, коли вона була збережена.
