Multiversion (8.x-1.0-beta34) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Created
gl: Creado

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Owner
gl: Propietario

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
gl: Buscar por calquera de dous termos coa expresión <strong>OR</strong> en maiúsculas . Por exemplo, <strong>gatos OR cans</strong>.

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
gl: A súa procura usou demasiadas expresións E/OU. Só os primeiros @count termos foron incluidos nesta procura.
