Multiversion (8.x-1.0-beta34) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Workspace
hu: Munkaterület

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
hu: Ha két, vagy több keresett kifejezés közül elegendő, ha csak az egyik teljesül, akkor a kifejezések közé az <strong>OR</strong> nagybetűs kifejezést kell írni. Például <strong>kutyák OR macskák</strong>

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hu: A keresés túl sok ÉS/VAGY kifejezést használ. Csak az első @count kifejezés került be a keresésbe.

en: Revision translation affected
hu: Változat fordítása érintve

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
hu: Azt jelöli, hogy a fordítás utolsó módosítása a jelenlegi változathoz tartozik.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
hu[0]: Legalább egy keresendő kulcsszót meg kell adni. A központozás figyelmen kívül lesz hagyva.
hu[1]: Legalább egy keresendő kulcsszót meg kell adni. A kulcsszavaknak legalább @count karakter hosszúnak kell lenniük, és a központozás figyelmen kívül lesz hagyva.

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai

en: Current workspace
hu: Jelenlegi munkaterület

en: Administer workspaces
hu: Munkaterületek adminisztrációja

en: Workspace ID
hu: Munkaterület azonosítója

en: Default revision
hu: Alapértelmezett változat

en: The workspace name.
hu: A munkaterület neve.

en: The workspace owner.
hu: A munkaterület tulajdonosa.

en: The time that the workspace was last edited.
hu: Az időpont, mikor a munkaterületet utoljára szerkesztették.

en: Set as current revision
hu: Beállítás aktuális változatként

en: Enabled entity types
hu: Engedélyezett entitástípusok

en: A boolean indicating the published state.
hu: A tartalom közzétételi állapotát jelző logikai érték.

en: Workspace name
hu: Munkaterület neve

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
hu: Egy állapotjelző, ami azt mutatja, hogy ez volt-e az alapértelmezett változat mentéskor.
